Health Economics Jobs » Poland » Stażysta – Market Access & Public Affairs

Stażysta – Market Access & Public Affairs

Warsaw, Poland.

Stażysta w dziale Market Access & Public Affairs, Sandoz, Warszawa, Polska.

Twoje kluczowe obowiązki:

• Wsparcie działu Market Access & Public Affairs w bieżących projektach;
• Wsparcie w przygotowaniu dokumentów refundacyjno-cenowych;
• Przygotowanie zestawień, tabeli, kalkulacji w excelu na negocjacje cenowe z Ministerstwem Zdrowia;
• Przygotowanie prezentacji w powerpoint (w języku polskim i angielskim);
• Wsparcie w przygotowaniu pism do Ministerstwa Zdrowia;
• Przygotowywanie sprawozdań ze spotkań;
• Współpraca z innymi zespołami.

Minimum Requirements

Od kandydata wymagamy:

• Status studenta lub absolwent studiów wyższych z zakresu medycznych, ekonomicznych lub pokrewnych.
• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).
• Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point).
• Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań.
• Komunikatywność, otwartość na ludzi i współpracę z innymi zespołami.

Oczekiwane umiejętności i kompetencje:

• Doświadczenie w dużej organizacji, działalność w kołach naukowych – mile widziane.
• Nastawienie na realizację zadań, samodzielność w działaniu i zaangażowanie w powierzone obowiązki;.

Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!

Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis.

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.

This job is posted by Novartis.

This link brings you to the website of Novartis.

When you apply, please mention that you found the role via EuropeanHealthEconomics.com. Thank you and good luck!